Zamki i pałace

Årsta Castle

building in in Haninge Municipality, Sweden

Szwecja · 59.1075, 18.1939

Årsta Castle jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja.

Otwórz na mapie → Wikipedia Na Castle Map Dane źródłowe

Årsta Castle
Photo: Ingmar Engström · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Filmy kręcone w lokalizacji Årsta Castle

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Årsta Castle?

1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Årsta Castle, w tym The Wizard's Daughter (2014).

Gdzie leży Årsta Castle?

Årsta Castle leży w kraju Szwecja. Współrzędne to 59.1075, 18.1939.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Årsta Castle?

Årsta Havsbad (3 km południowy zachód), Gmina Haninge (7 km północny zachód), Sandemar (10 km wschód), Tyresta (12 km północny wschód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Ingmar Engström, CC BY-SA 3.0.