Miasta i miasteczka

Bad Aibling

miasto w Niemczech

Niemcy · 47.8639, 12.0100

Strona oficjalna

Bad Aibling jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja. Wikidata odnotowuje te zdjęcia na poziomie miejscowości: gdzieś w lokalizacji Bad Aibling, a nie w jednym zidentyfikowanym punkcie.

Otwórz na mapie → Wikipedia Dane źródłowe

Bad Aibling
Photo: CC BY 2.0 · Wikimedia Commons

Seriale kręcone w lokalizacji Bad Aibling

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Bad Aibling?

1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Bad Aibling, w tym Derrick (1974–1998).

Gdzie leży Bad Aibling?

Bad Aibling leży w kraju Niemcy. Współrzędne to 47.8639, 12.0100.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Bad Aibling?

Mangfalltal (3 km zachód), Schloss Maxlrain (4 km północ), Bruckmühl (7 km zachód), Tuntenhausen (8 km północ) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, CC BY 2.0.