Zamki i pałace

Balls Park

Grade I listed building in East Hertfordshire, England, UK

Anglia · 51.7909, -0.0693

Balls Park jest wskazywane jako miejsce zdjęć w artykułach Wikipedia dla 3 produkcje: w sekcji, do której odsyła każdy wpis poniżej. Żadna deklaracja miejsca zdjęć w Wikidata jeszcze tu nie wskazuje, więc ta strona mówi wprost, na jakim rodzaju świadectwa się opiera.

Otwórz na mapie → Wikipedia Dane źródłowe

Balls Park
Photo: Melvyn Cousins · CC BY-SA 2.0 · Wikimedia Commons

Kręcone tutaj, według Wikipedii

Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Balls Park jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż deklaracja w Wikidata, oznaczony zgodnie z tym, czym jest: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Balls Park?

3 produkcje zapisano jako kręcone w lokalizacji Balls Park, w tym Młoda Wiktoria (2009), Wild Child. Zbuntowana księżniczka (2008) i Samotnia (2005–). 3 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.

Która produkcja kręcona w lokalizacji Balls Park jest najbardziej znana?

Młoda Wiktoria (2009), opisane w 37 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.

Gdzie leży Balls Park?

Balls Park leży w kraju Wielka Brytania. Współrzędne to 51.7909, -0.0693.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Balls Park?

Hertford (poniżej 1 km), County Hall Including Terraces And Fountain (poniżej 1 km), Goldings estate (3 km północny zachód), Bayford (4 km południowy zachód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Melvyn Cousins, CC BY-SA 2.0.