Miasta i miasteczka
Boadilla del Monte
gmina w Hiszpanii
Hiszpania · 40.4070, -3.8750
Boadilla del Monte jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 3 produkcje. Wikidata odnotowuje te zdjęcia na poziomie miejscowości: gdzieś w lokalizacji Boadilla del Monte, a nie w jednym zidentyfikowanym punkcie. Wikipedia wymienia je dla 5 więcej.
1 miejsce wewnątrz Boadilla del Monte ma własną stronę: wypisano poniżej. Wszystko, co tam kręcono, jest już wymienione powyżej, odnotowane również przy Boadilla del Monte.
Seriale kręcone w lokalizacji Boadilla del Monte
- Amar en tiempos revueltos 2005–2012
- 4 estrellas 2023–2024
- Sueños de libertad 2024–
Kręcone tutaj, według Wikipedii
Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Boadilla del Monte jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż powyższe deklaracje, więc ma własną listę: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.
Miejsca zdjęć wewnątrz Boadilla del Monte
1 miejsce wewnątrz Boadilla del Monte, z własną stronę. Każda produkcja tam kręcona jest już wypisana powyżej, ponieważ Wikidata odnotowuje ją także przy Boadilla del Monte.
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
-
Zamki i pałace
Palace of Infante don Luis
Hiszpania·poniżej 1 km
building in Boadilla del Monte
-
Zabytki i budynki
Universidad Europea de Madrid
Hiszpania·5 km południowy zachód
private university in Spain
-
Miasta i miasteczka
Villaviciosa de Odón
Hiszpania·6 km południowy zachód
gmina w Hiszpanii
-
Miasta i miasteczka
Pozuelo de Alarcón
Hiszpania·6 km północny wschód
gmina w Hiszpanii
-
Zabytki i budynki
Estudios de Prado del Rey
Hiszpania·7 km wschód
Program production center and headquarters of RTVE in Madrid
-
Miasta i miasteczka
Móstoles
Hiszpania·8 km południe
city in the autonomous community of Madrid, Spain
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Boadilla del Monte?
8 produkcji zapisano jako kręcone w lokalizacji Boadilla del Monte, w tym Amar en tiempos revueltos (2005–2012), 4 estrellas (2023–2024) i Sueños de libertad (2024–). 5 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.
Która produkcja kręcona w lokalizacji Boadilla del Monte jest najbardziej znana?
Amar en tiempos revueltos (2005–2012), opisane w 7 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.
Gdzie leży Boadilla del Monte?
Boadilla del Monte leży w kraju Hiszpania. Współrzędne to 40.4070, -3.8750.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Boadilla del Monte?
Palace of Infante don Luis (poniżej 1 km), Universidad Europea de Madrid (5 km południowy zachód), Villaviciosa de Odón (6 km południowy zachód), Pozuelo de Alarcón (6 km północny wschód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: BasilioC, Public domain.