Zabytki i budynki
Charles de Gaulle Memorial
monument in memory of General De Gaulle
Francja · 48.2242, 4.8792
Mémorial Charles de Gaulle
Charles de Gaulle Memorial jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja.
Filmy kręcone w lokalizacji Charles de Gaulle Memorial
- Love in the Rain 1974
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
-
Miasta i miasteczka
Colombey les Deux Églises
Francja·poniżej 1 km
gmina we Francji
-
Zabytki i budynki
La Boisserie
Francja·poniżej 1 km
former residence of general de Gaulle in Colombey les Deux Églises (Haute-Marne, France)
-
Zabytki i budynki
Clairvaux Prison
Francja·11 km południowy zachód
prison located in Aube, in France
-
Ulice i place
Chaumont Viaduct
Francja·22 km południowy wschód
-
Miasta i miasteczka
Joinville
Francja·31 km północny wschód
gmina we Francji
-
Miasta i miasteczka
Brienne-le-Château
Francja·32 km północny zachód
miejscowość i gmina we Francji
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Charles de Gaulle Memorial?
1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Charles de Gaulle Memorial, w tym Love in the Rain (1974).
Gdzie leży Charles de Gaulle Memorial?
Charles de Gaulle Memorial leży w kraju Francja, w Mémorial Charles de Gaulle. Współrzędne to 48.2242, 4.8792.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Charles de Gaulle Memorial?
Colombey les Deux Églises (poniżej 1 km), La Boisserie (poniżej 1 km), Clairvaux Prison (11 km południowy zachód), Chaumont Viaduct (22 km południowy wschód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Mathieudu68, CC BY-SA 4.0.