Zabytki i budynki

Cothay Manor

Grade I listed historic house museum in Stawley, Somerset, England, UK

Anglia · 50.9838, -3.3048

Cothay Manor jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja. Wikipedia wymienia je dla 1 więcej.

Otwórz na mapie → Wikipedia Dane źródłowe

Cothay Manor
Photo: Martin Bodman · CC BY-SA 2.0 · Wikimedia Commons

Seriale kręcone w lokalizacji Cothay Manor

Kręcone tutaj, według Wikipedii

Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Cothay Manor jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż powyższe deklaracje, więc ma własną listę: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.

Wskazane tutaj przez artykuł Wikipedia samego Cothay Manor

Produkcje, o których artykuł Wikipedii tej strony mówi, że kręcono je w lokalizacji Cothay Manor, a czego nie zapisuje ani Wikidata, ani artykuł samej produkcji. To najsłabszy dowód w tym atlasie, więc nie otrzymują pinezki na mapie i pozostają poza plikami do pobrania — pod każdą z nich zacytowano całe zdanie, aby można było je ocenić samodzielnie.

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Cothay Manor?

2 produkcje zapisano jako kręcone w lokalizacji Cothay Manor, w tym Wolf Hall: The Mirror and the Light (2015–) i Doktor Dolittle (Dolittle) (2020). 1 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.

Która produkcja kręcona w lokalizacji Cothay Manor jest najbardziej znana?

Wolf Hall: The Mirror and the Light (2015–), opisane w 17 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.

Gdzie leży Cothay Manor?

Cothay Manor leży w kraju Wielka Brytania. Współrzędne to 50.9838, -3.3048.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Cothay Manor?

Stawley (2 km północny zachód), Appledore (7 km południe), Blackborough House (12 km południe), Dunkeswell Aerodrome (15 km południe) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Martin Bodman, CC BY-SA 2.0.