Miasta i miasteczka

Harlem (Nowy Jork)

dzielnica Nowego Jorku w okręgu Manhattan

Stany Zjednoczone · 40.8090, -73.9484

Harlem (Nowy Jork) jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja. Wikidata odnotowuje te zdjęcia na poziomie miejscowości: gdzieś w lokalizacji Harlem (Nowy Jork), a nie w jednym zidentyfikowanym punkcie. Wikipedia wymienia je dla 35 więcej.

“The exterior of Arkham State hospital was filmed at Brooklyn Army Terminal, while the interior was pictured in Metropolitan Hospital Center of Harlem.”
Joker (2019) · Wikipedia

Otwórz na mapie → Wikipedia Dane źródłowe

Harlem (Nowy Jork)
Photo: Momos · Public domain · Wikimedia Commons

Filmy kręcone w lokalizacji Harlem (Nowy Jork)

Kręcone tutaj, według Wikipedii

Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Harlem (Nowy Jork) jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż powyższe deklaracje, więc ma własną listę: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Harlem (Nowy Jork)?

36 produkcji zapisano jako kręcone w lokalizacji Harlem (Nowy Jork), w tym Uncle Drew (2018), Ojciec chrzestny (The Godfather) (1972) i Joker (2019). 35 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.

Która produkcja kręcona w lokalizacji Harlem (Nowy Jork) jest najbardziej znana?

Uncle Drew (2018), opisane w 11 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.

Gdzie leży Harlem (Nowy Jork)?

Harlem (Nowy Jork) leży w kraju Stany Zjednoczone. Współrzędne to 40.8090, -73.9484.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Harlem (Nowy Jork)?

Apollo Theater (poniżej 1 km), Eighth Avenue (poniżej 1 km), 116th Street (poniżej 1 km), St. Nicholas Park (poniżej 1 km) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Momos, Public domain.