Miasta i miasteczka
Lake County
county in Florida, United States
Stany Zjednoczone · 28.7700, -81.7200
Lake County jest wskazywane jako miejsce zdjęć w artykułach Wikipedia dla 1 produkcja — w sekcji, do której odsyła każdy wpis poniżej. Żadna deklaracja miejsca zdjęć w Wikidata jeszcze tu nie wskazuje, więc ta strona mówi wprost, na jakim rodzaju świadectwa się opiera.
Kręcone tutaj, według Wikipedii
Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Lake County jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż deklaracja w Wikidata, oznaczony zgodnie z tym, czym jest — strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
-
Miasta i miasteczka
Eustis
Stany Zjednoczone·10 km północ
city in Lake County, Florida, United States
-
Miasta i miasteczka
Leesburg
Stany Zjednoczone·17 km zachód
city in Lake County, Florida, United States
-
Miasta i miasteczka
Clermont
Stany Zjednoczone·25 km południe
miasto w stanie Floryda, USA
-
Miasta i miasteczka
Wildwood
Stany Zjednoczone·33 km zachód
city in Sumter County, Florida, United States of America
-
Miasta i miasteczka
Sumter County
Stany Zjednoczone·36 km zachód
county in Florida, United States of America
-
Miasta i miasteczka
Maitland
Stany Zjednoczone·38 km południowy wschód
city in Orange County, Florida, United States
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Lake County?
1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Lake County, w tym Smakosz (2001). 1 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.
Gdzie leży Lake County?
Lake County leży w kraju Stany Zjednoczone. Współrzędne to 28.7700, -81.7200.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Lake County?
Eustis (10 km północ), Leesburg (17 km zachód), Clermont (25 km południe), Wildwood (33 km zachód) i jeszcze 2 — wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Georgia Guercio, CC BY-SA 3.0.