Zamki i pałace
Libeňský zámeček
Czechy · 50.1075, 14.4714
Libeňský zámeček jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja.
Filmy kręcone w lokalizacji Libeňský zámeček
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
-
Miasta i miasteczka
Praga 8
Czechy·poniżej 1 km
municipal part of Prague
-
Zabytki i budynki
Invalidovna
Czechy·2 km południowy zachód
building in Karlín, Czech Republic
-
Zabytki i budynki
Praha-Holešovice
Czechy·2 km zachód
stacja kolejowa w Czechach
-
Ulice i place
Žižkov Tunnel
Czechy·2 km południowy zachód
tunel (Žižkov, Czechy)
-
Zabytki i budynki
Danube House
Czechy·2 km południowy zachód
-
Ulice i place
Nákladové nádraží Žižkov
Czechy·2 km południe
stacja kolejowa w Czechach
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Libeňský zámeček?
1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Libeňský zámeček, w tym Kola (1996).
Gdzie leży Libeňský zámeček?
Libeňský zámeček leży w kraju Czechy. Współrzędne to 50.1075, 14.4714.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Libeňský zámeček?
Praga 8 (poniżej 1 km), Invalidovna (2 km południowy zachód), Praha-Holešovice (2 km zachód), Žižkov Tunnel (2 km południowy zachód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Vit, CC BY-SA 4.0.