Miasta i miasteczka

Mošćenička Draga

gmina w Chorwacji

Chorwacja · 45.2333, 14.2500

Strona oficjalna

Mošćenička Draga jest wskazywane jako miejsce zdjęć w artykułach Wikipedia dla 1 produkcja: w sekcji, do której odsyła każdy wpis poniżej. Żadna deklaracja miejsca zdjęć w Wikidata jeszcze tu nie wskazuje, więc ta strona mówi wprost, na jakim rodzaju świadectwa się opiera.

1 produkcja kręcono w 1 miejsce wewnątrz Mošćenička Draga, a nie w samym Mošćenička Draga: wypisano poniżej, każde z miejscem zdjęć.

Otwórz na mapie → Wikipedia Dane źródłowe

Mošćenička Draga
Photo: Mario Fajt · CC BY 2.0 · Wikimedia Commons

Kręcone tutaj, według Wikipedii

Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Mošćenička Draga jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż deklaracja w Wikidata, oznaczony zgodnie z tym, czym jest: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.

Filmy kręcone gdzie indziej w lokalizacji Mošćenička Draga

1 produkcja nakręcono w 1 miejsce wewnątrz Mošćenička Draga, każde wymienione obok. Odrębnie od powyższej listy, która zawiera to, co Wikidata zapisuje przy samym Mošćenička Draga.

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Mošćenička Draga?

2 produkcje zapisano jako kręcone w lokalizacji Mošćenička Draga, w tym 1 w miejscach położonych wewnątrz, w tym Isadora (1968). 1 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.

Która produkcja kręcona w lokalizacji Mošćenička Draga jest najbardziej znana?

Isadora (1968), opisane w 22 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.

Gdzie leży Mošćenička Draga?

Mošćenička Draga leży w kraju Chorwacja. Współrzędne to 45.2333, 14.2500.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Mošćenička Draga?

Brseč (6 km południe), Lovran (7 km północ), Opatija (12 km północ), Boljun (13 km północny zachód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Mario Fajt, CC BY 2.0.