Miasta i miasteczka
Point Loma
neighborhood of San Diego, California, United States
Stany Zjednoczone · 32.6700, -117.2419
Point Loma jest wskazywane jako miejsce zdjęć w artykułach Wikipedia dla 3 produkcje: w sekcji, do której odsyła każdy wpis poniżej. Żadna deklaracja miejsca zdjęć w Wikidata jeszcze tu nie wskazuje, więc ta strona mówi wprost, na jakim rodzaju świadectwa się opiera.
“Scenes of a shipyard in Patuxent, Maryland were filmed at a submarine base in Point Loma, San Diego.”
Kręcone tutaj, według Wikipedii
Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Point Loma jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż deklaracja w Wikidata, oznaczony zgodnie z tym, czym jest: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.
- Polowanie na Czerwony Październik 1990
-
Superpies
1995
“When the filmmakers wanted to shoot in a residential area of Point Loma, they solicited support from residents by inviting them to the shoot.” Wikipedia
-
Synu, synu, cóżeś ty uczynił?
2009
“The main location for the shoot was a real home in Point Loma, San Diego, near Yavorsky's home.” Wikipedia
Wskazane tutaj przez artykuł Wikipedia samego Point Loma
Produkcje, o których artykuł Wikipedii tej strony mówi, że kręcono je w lokalizacji Point Loma, a czego nie zapisuje ani Wikidata, ani artykuł samej produkcji. To najsłabszy dowód w tym atlasie, więc nie otrzymują pinezki na mapie i pozostają poza plikami do pobrania — pod każdą z nich zacytowano całe zdanie, aby można było je ocenić samodzielnie.
-
“A shipyard set in Patuxent, Maryland, for The Hunt for Red October (1990) was filmed at Naval Base Point Loma.” Wikipedia
-
“Werner Herzog filmed scenes for My Son, My Son, What Have Ye Done (2009) on the streets of Point Loma.” Wikipedia
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
-
Zamki i pałace
Naval Base Point Loma
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
US Navy installation in San Diego, California, United States
-
Zabytki i budynki
Naval Air Station North Island
Stany Zjednoczone·4 km północny wschód
United States Navy aviation base in San Diego, California, USA
-
Miasta i miasteczka
Shelter Island
Stany Zjednoczone·5 km północ
human settlement in San Diego, California, United States of America
-
Krajobrazy i przyroda
Zatoka San Diego
Stany Zjednoczone·5 km południowy wschód
natural harbor in California, United States
-
Zabytki i budynki
Hotel del Coronado
Stany Zjednoczone·6 km wschód
budynek w Coronado w Kalifornii
-
Miasta i miasteczka
Coronado
Stany Zjednoczone·7 km wschód
city in San Diego County, California, United States
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Point Loma?
3 produkcje zapisano jako kręcone w lokalizacji Point Loma, w tym Polowanie na Czerwony Październik (1990), Superpies (1995) i Synu, synu, cóżeś ty uczynił? (2009). 3 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.
Która produkcja kręcona w lokalizacji Point Loma jest najbardziej znana?
Polowanie na Czerwony Październik (1990), opisane w 49 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.
Gdzie leży Point Loma?
Point Loma leży w kraju Stany Zjednoczone. Współrzędne to 32.6700, -117.2419.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Point Loma?
Naval Base Point Loma (poniżej 1 km), Naval Air Station North Island (4 km północny wschód), Shelter Island (5 km północ), Zatoka San Diego (5 km południowy wschód) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Jstuby at en.wikipedia, Public domain.