Zabytki i budynki
Rip Raps Plantation
building in Sumter County, South Carolina, United States
Stany Zjednoczone · 33.9000, -80.1500
Rip Raps Plantation jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja.
Filmy kręcone w lokalizacji Rip Raps Plantation
- Nightjohn 1996
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Rip Raps Plantation?
1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Rip Raps Plantation, w tym Nightjohn (1996).
Gdzie leży Rip Raps Plantation?
Rip Raps Plantation leży w kraju Stany Zjednoczone. Współrzędne to 33.9000, -80.1500.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Rip Raps Plantation?
Timmonsville (32 km północny wschód): wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: South Carolina Department of Archives and History, CC BY-SA 4.0.