Zabytki i budynki

Théâtre des Mathurins

theatre in Paris, France

Francja · 48.8731, 2.3259

Strona oficjalna

Théâtre des Mathurins jest odnotowane jako miejsce zdjęć do 1 produkcja.

Otwórz na mapie → Wikipedia Dane źródłowe

Théâtre des Mathurins
Photo: Polymagou · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Filmy kręcone w lokalizacji Théâtre des Mathurins

Miejsca zdjęciowe w pobliżu

Najczęściej zadawane pytania

Co kręcono w lokalizacji Théâtre des Mathurins?

1 produkcja zapisano jako kręcone w lokalizacji Théâtre des Mathurins, w tym Le Pont des Arts (2004).

Gdzie leży Théâtre des Mathurins?

Théâtre des Mathurins leży w kraju Francja. Współrzędne to 48.8731, 2.3259.

Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Théâtre des Mathurins?

Havre – Caumartin (poniżej 1 km), rue de Caumartin (poniżej 1 km), Auber (poniżej 1 km), place de la Madeleine (poniżej 1 km) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.

Skąd pochodzą te informacje?

Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Polymagou, CC BY-SA 4.0.