Zabytki i budynki
Webster Hall
nightclub, concert venue and recording studio in East Village, Manhattan, New York City, USA
Stany Zjednoczone · 40.7317, -73.9892
Webster Hall jest wskazywane jako miejsce zdjęć w artykułach Wikipedia dla 2 produkcje: w sekcji, do której odsyła każdy wpis poniżej. Żadna deklaracja miejsca zdjęć w Wikidata jeszcze tu nie wskazuje, więc ta strona mówi wprost, na jakim rodzaju świadectwa się opiera.
Kręcone tutaj, według Wikipedii
Produkcje, których artykuł w angielskiej Wikipedii wymienia Webster Hall jako miejsce zdjęć, bez odpowiadającej deklaracji w Wikidata. Słabszy dowód niż deklaracja w Wikidata, oznaczony zgodnie z tym, czym jest: strona każdej produkcji odsyła do dokładnej sekcji, z której pochodzi to twierdzenie.
Miejsca zdjęciowe w pobliżu
-
Zabytki i budynki
Astor Place
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
stacja metra nowojorskiego
-
Zabytki i budynki
Veselka
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
Ukrainian restaurant in New York City
-
Ulice i place
8th Street and St. Mark's Place
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
street in Manhattan, United States of America
-
Miasta i miasteczka
Union Square
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
neighborhood and square in Manhattan, New York City, United States
-
Zabytki i budynki
Ratner's
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
Jewish restaurant in New York
-
Zabytki i budynki
Tisch School of the Arts
Stany Zjednoczone·poniżej 1 km
performing arts institute at New York University in New York City, New York, United States
Najczęściej zadawane pytania
Co kręcono w lokalizacji Webster Hall?
2 produkcje zapisano jako kręcone w lokalizacji Webster Hall, w tym Ślicznotki (To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar) (1995) i What Maisie Knew (2012). 2 przypisań pochodzi z artykułów Wikipedia, a nie z deklaracji Wikidata, i są oznaczone wg Wikipedia.
Która produkcja kręcona w lokalizacji Webster Hall jest najbardziej znana?
Ślicznotki (To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar) (1995), opisane w 29 wersjach językowych Wikipedia, i tak właśnie ten atlas mierzy sławę.
Gdzie leży Webster Hall?
Webster Hall leży w kraju Stany Zjednoczone. Współrzędne to 40.7317, -73.9892.
Jakie inne miejsca zdjęć znajdują się w pobliżu Webster Hall?
Astor Place (poniżej 1 km), Veselka (poniżej 1 km), 8th Street and St. Mark's Place (poniżej 1 km), Union Square (poniżej 1 km) i jeszcze 2: wszystkie w promieniu 40 km i wypisane na tej stronie wraz z fotografiami.
Skąd pochodzą te informacje?
Deklaracje miejsc zdjęć w Wikidata, połączone ze współrzędnymi miejsca i jego artykułem w Wikipedia, a także miejsca wymienione w artykułach Wikipedia, oznaczone jako „wg Wikipedia” wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Zdjęcie pochodzi z Wikimedia Commons, autor: Beyond My Ken, CC BY-SA 4.0.